Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen elektromos probléma...

Tbalboa kérdése:

Milyen elektromos probléma okozhatja a z alábbi gondokat? Típus: Audi 80 1.9 TDI Avant kombi.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi okozhatja azt, hogy menet közben a reflektor felkapcsolásánál elmegy az egész világításom, helyzetjelzőnél a jobb oldali lámpa nem ég és ha nincs a világítás az autón a jobb oldali fék lámpa sem ég? Ezenkívül, az ablaktörlő csak kettes fokozatban töröl és a szivargyújtó sem működik, bár ez nem tudom mennyire áll összefüggésben egymással. A biztosítékokat azért megpróbáltam cserélni, de nyilván nem ez a probléma, de mondom hátha.. Furcsa hangot is ad egyébként ezt a biztosítékcsere során hallottam, olyan mintha lecsapna valamit, amikor a reflektort felkapcsolom. A motor leállításánál pedig rövid ideig elektromos búgó hang hallható a motortérből. A ,,vidd villamossági szerelőhöz" tanácsolók kíméljenek, nyilván elfogom vinni, de itt 20 km-es környezetben nincs normális, és hátha tud valaki valami frappáns megoldás, vagy esetleg tudja mennyire fog fájni... :-)) Már a javítás ára. Köszi előre is!!



2016. febr. 11. 09:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!