Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gérvágó fürészgépet szeretnék...

Gyurma Gyuri kérdése:

Gérvágó fürészgépet szeretnék venni. Nekem Makita és Metabo gépeim vannak, alapból ezekre gondoltam, de a AEG márka is szóba került. Ti melyiket ajánlanátok inkább, vagy esetleg más márkát?

Figyelt kérdés
Kb 100e forintot szánnék rá és tolósines megoldásút keresek.

2016. febr. 17. 17:31
 1/5 apababa ***** válasza:
Ha nagy gyártótól veszed mind megbízhatónak tartható inkább a tulajdonságai alapján válassz . Azt neked kell tudnod mire fogod legfőképp használni. Úgymint vágási magasság-széllesség, teljesítmény könnyen mobilizálható-e, súly, méret stb. És ezek alapján ár érték arányt nézni.
2016. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amire a gépet használnám: nem napi használatra lenne, viszont ha szükség van rá akkor nagy igénybevételnek lenne kitéve. (1)Valószínű, hogy 10x10-es gerendát is darabolnék, tehát a vágás mélység szempont(2) lépcső lapot is vágok majd ezért kell a csúszósín, (3)kemény fát is darabolok majd vele és kell, hogy pontos vágást végezzen...
2016. febr. 19. 17:37
 3/5 A kérdező kommentje:
...A súly,méret, mobilitás nem szempont.
2016. febr. 19. 18:50
 4/5 mrtechnikus válasza:
Ha szépen akarsz vágni vele (ajtók alja stb) festool ami jó nekem is volt (jelenleg egy olcsó steinel sínest használok mert a drágát féltem magammal vinni). a gerendákhoz meg Dewalt vált be.
2016. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a Dewaltot ajánlanám,de újonnan elég húzós az ára.De ennyiért egy új és patent makitát is kapsz.

Ezen az oldalon is érdemes körülnézni,mert vannak néha nagyon jó vételek használt gépekben is. woodholz.eu

2016. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!