Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet a laptop és a...

Hogy lehet a laptop és a mobil fiókot egyesíteni?

Figyelt kérdés

Abba a hibába estem, hogy a laptopommal és a telefonommal -Lumia, ha ez fontos - más más outlook fiókkal regisztráltam. De a mobilomon most már nem akar semmit sem letölteni, mert vagy valami hibakódot ír ki vagy valami kódot akar nekem SMS-ben elküldeni, amit valami miatt nem tud, azt írja ki. Arra gondoltam, hogy a telefonomat átálítanám ugyan arra az outlook-os fiókra - hátha azzal a fiókkal már le tudnák tölteni alklmazásokat - de nem engedi a telefonom hogy átírjam az outlook-os címet.

Bocs ha nagy hülyeséget, alap dolgot kérdezek, de nagyon nem értek az ilyen dolgokhoz.



#Outlook #lúmia #laptop #Mobil fiók #Laptop fiók
2016. febr. 21. 14:48
 1/1 Emberek ***** válasza:
Sajnos ez nem alap dolog, mivel csak akkor tudsz outlook-os fiókot váltani WP-n, ha hard resetet nyomsz neki. De figyelj oda, mert minden adatod elveszik ilyenkor a telefonról, tehát ajánlott lemásolni a cuccokat a gépre/adathordozóra, hogy később vissza tudd tenni a dolgaid! Ha valami kérdésed van, akkor írj nyugodtan ;)
2016. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!