Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Sparban besípol a rendszer,...

A Sparban besípol a rendszer, ha valamit kihozok, amit elvileg már kifizettem?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy vettünk szövegkiemelőt. Utólag jöttünk rá, hogy nem fog egyik sem. A blokkokat kidobtuk. Azt szeretnénk csinálni, hogy visszavisszük ezeket a rossz szövegkiemelőket és kicseréljük egy-egy olyanra, amelyik fog. Amelyik ugyanolyan színű, azon ugyanaz a kód van, tehát elvileg nem kellene annak a cuccnak ott besípolni kifelé jövet. Szóval elvileg ki lenne fizetve meg minden, csak kicserélnénk egy ugyanolyan normálisra. Gondoltunk arra, hogy befelé menet megmutatjuk, hogy véletlen a táskánkban maradt, csak akkor meg lehet ragasztanak rá valamit (nem nagy cucc leszedni), de ha ír rá valamit, akkor cinkebb lenne a szitu.


Akkor a kérdés: besípol, ha ugyanazon sorszámú vagy kódú (nem tudom hogy nevezik) terméket kihozunk?



2016. febr. 25. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Most komolyan pár száz forintos filcekért akartok cigánykodni?
2016. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. Kolisok vagyunk es minden forint szamit.

2. Miert lenne ez ciganykodas? Inkabb ok ciganykodnak, hogy ilyen termeket adnak el.

3. Szerintem meg csak lopasnak sem szamit, mert ki van fizetve. Ez inkabb onos igazsagszolgaltatas.

2016. febr. 25. 11:45
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
De cigánykodás, mert egy pár száz forintos szarért képes lennél tolvajnak nézetni magad.
2016. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miert neznenek tolvajnak? Meg lehet oldani, hogy ne vegyek eszre...de mivel ki van fizetve , megint csak azt tudom mondani, hogy nem szamit lopasnak.
2016. febr. 25. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Ama biznyos fehér korong, amit a ruhákba tesznek, benne maradt a polóban. A gyerek felvette, aztán egy másik boltban meztelenre vetkőztették. A polót azonban nem abban a boltban vették, így kapott az anyja egy ollót, hogy vágja le és vigye vissza a másik boltba. Hanyag eladó azt se vette észre, hogy náluk is besípolt! Egyik helyen se lopott senki.
2016. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Besípol hát. Honnan tudná, hogy te már egy ugyanilyet egyszer kifizettél, csak aztán visszavitted? Ne égessétek magatokat pár száz forintért, az a tanulópénz. El kell tenni a blokkot, és akkor nincs ilyen.
2016. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Kiégett villanykörtéket is visszavihettek. Azok is ki vannak fizetve, és majdnem olyan jók, mint az újak. Vagy alig használt cipőt, hisz a 2/3 ad áruk még benne van.Azt valami marha még megveszi ...
2016. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem ertitek hogy nincs rajta kulon kod? Csak a toll kodja ami megegyezik mindegyikkel. Meg tegnap vettuk es egyaltalan nem volt hasznalva.
2016. febr. 25. 12:44
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Kamerán kiszúrnak.. kell neked a feljelentés meg herce-hura 200ft-ért?
2016. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ezen a kérdésen mennyit röhögtem...

Ha már nem lehet lebeszélni és mindenképp ezt csinálod, legalább úgy áll hogy a biztonsági őr ne vegye észre és a kamerába ne vigyorogj bele, meg ne mutass be nekik amiért selejtet árulnak. :D

2016. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!