Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Sparban besípol a rendszer,...

A Sparban besípol a rendszer, ha valamit kihozok, amit elvileg már kifizettem?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy vettünk szövegkiemelőt. Utólag jöttünk rá, hogy nem fog egyik sem. A blokkokat kidobtuk. Azt szeretnénk csinálni, hogy visszavisszük ezeket a rossz szövegkiemelőket és kicseréljük egy-egy olyanra, amelyik fog. Amelyik ugyanolyan színű, azon ugyanaz a kód van, tehát elvileg nem kellene annak a cuccnak ott besípolni kifelé jövet. Szóval elvileg ki lenne fizetve meg minden, csak kicserélnénk egy ugyanolyan normálisra. Gondoltunk arra, hogy befelé menet megmutatjuk, hogy véletlen a táskánkban maradt, csak akkor meg lehet ragasztanak rá valamit (nem nagy cucc leszedni), de ha ír rá valamit, akkor cinkebb lenne a szitu.


Akkor a kérdés: besípol, ha ugyanazon sorszámú vagy kódú (nem tudom hogy nevezik) terméket kihozunk?



2016. febr. 25. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lopnék...trükköznék!

Vennék ma egyet. Kimennék a boltból,elraknám a blokkot,az újat odaadnám a haveromnak,lényeg,hogy ne legyen nálam.

Majd 10~20 perc múlva(a blokkon rajta van a fizetés pontos dátuma) visszamennék "reklamálni" a tegnapi rosszal,hogy pl. a házit csináltam volna a padon,de nem fog...negyed órája vettem,ki kéne cserélni.

Legfeljebb lesz 2 jó m.

Én így tennék...

2016. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!