Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Nektek mennyire...

Egyetemisták! Nektek mennyire van szükség számítógépre a tanulmányaitok során? Ha kell mire használjátok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 14:19
 1/2 anonim válasza:

Nálunk az órai anyagot nagyon sokszor az egyetem honlapjáról lehet letölteni, és néha vannak beadandó feladatok (pl. cikket kell feldolgozni, prezentációt készíteni stb.), szóval nem árt ha van.

Fakultatív tárgyak időpontját, helyét, órarendváltozást stb. facebook csoportba szokták kiírni, ahhoz telefon is elég, de a beadandókat nehéz lenne telefonon megírni.

Amúgy én SZIE ÁOTK-ra járok.

2016. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Levelezős vagyok, és nekem brutál fontos. Ugyanis azt a rengeteg sok beadandót, amit föladnak, nem tudnám pusztán a könyvtári gépről megírni. Ráadásul sok az e-learning kurzus, ahová muszály belépni. E-mailben értesítenek minket az órarend változásokról. Szakdogát meg meg se lehet írni saját gép nélkül. Szóval nekem létkérdés. :)
2016. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!