E-cigi használata?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd venni e-cigit, cloud chasinget.Tudom, hogy vízgőz,és nem a nikotinosat akarok venni,de ha letüdőzzök mennyi bajunk származik belőle?És ha nem,ha csak a szánkban tartjuk?Valaki ezeket nekem leírná légyszíves aki ért hozzá és használ? :)

2016. márc. 13. 22:12
 1/1 anonim válasza:
Hát én hallottam legendákat hogy kicsit bevizesedik az ember tüdeje de ezt még semmi nem támasztotta alá. Semmilyen bajod nem lesz ha letüdőzöd. A liquid-ben aromák vannak ami pedig mindenben megtalálható. Ha megiszol egy üveg fél literes kólát, abba kb annyi aroma van mintha 3 napi adag liquidet elfüstölnél... Ha nem tüdőzöd le annak semmi értelme mert akkor kevesebb füstöt is ad és sokkal kevésbé adja át azt az élményt. :)
2016. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!