Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi használata 18...

Elektromos cigi használata 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Mások már megkérdezték, hogy lehet-e venni 18 év alatt. A válasz egy egyértelmű igen volt.

A használata viszont nekem nem egyértelmű. Itt Egerben nekiállnék pöfékelni az utcán akkor a rendőr jogosan megbüntethet mert kiskorúként használom az E-cigit?

Illetve van még egy kérdésem. Az E-cigi kortól függően máshogy hat a szervezetre?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)


2015. máj. 10. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha normál cigit szívsz akkor sem büntet meg
2015. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem büntethet meg, nem jogosult rá.

Az e-cigi csak a tüdőd gyengíti, de nem olyan káros mint a rendes.

2015. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Akár rá is gyújthatsz.
2015. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi nagyba cigiztünk este az állomáson (egyértelműen látszott hogy nem vagyunk 18) és erre odajön az éjjeli őr, hogy mizu gyerekek hogyhogy itt, mondtuk hogy várjuk a vonatot. Tök jó fej volt, elbeszélgettünk és annak ellenére hogy cigiztünk 15 éves létünkre nem nézett ránk furán, nem szólt semmit. Túlreagálod :)
2015. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szigorúan vizsgálva, amíg nincs nikotintartalma, addig garantáltan semmi köze hozzá, nem "zárjegyes(NAV)".


Ha esetleg érdeklődnek, hogy honnan van, mondd, hogy a józsefvárosi piacon vetted, mert azért a boltot mégse illik felnyomni.


De gyakorlatban szerintem totálisan le se ...RJ@.


Viszont én csak dohányzáshoz való leszokásra javasolnám.

Fincsi ízekhez inkább vegyél gyümölcsleveket(bár se egészséges)

Mert egyébként kapuszokás lehet , - mozdulat... - a dohányzáshoz, különösen ha esetleg nikotintartalmúba nézegetsz bele.

2015. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fúú ezt nagyon rosszul látod... Venni nem lehet 18 év alatt csak esetleg magánszemélytől de attól sem mindig. Én 14 évesen bementem egy szaküzletbe és ott mondták hogy tilos engem kiszolgálniuk. És magánszemélytől is hallottam már hogy nem adja oda mert ez törvénytelen. Viszont a használatáért nem kapsz semmit. Azt igazából nem tiltja semmi max bunkó parasztnak néznek ha a buszváróba gőzölsz. De semmi extra.
2016. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!