Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Por és macskaszőr ellen...

Por és macskaszőr ellen ionizátort vegyek, vagy légtisztítót?

Figyelt kérdés

Közel van egy főút, sok a gépjármű. Nagyon sok a por a lakásban.

A lakásban két perzsa macska van, hiába fésülöm őket, sok szőr száll a levegőben.

Porszívózás után két nappal, a monitorokat és a TV-t máris ellepi a por, és a cicák szőre is mindenhol megtalálható.

Szeretem a tisztaságot, de már belefáradtam ebbe az állapotba, folyton takarítok, hiába...

Megnéztem Interneten a légszűrőket, eléggé sokba kerülnek. És úgy látom, a szűrőket is időnként cserélni kell, ez is költséges.

Ezután rátaláltam a ionizátorokra. Olcsóbbnak tűnnek, és nem kell szűrőt sem venni. Sajnos, nem tudom, hogy összeszedik-e a macskaszőrt.

Nem értek hozzá egyik készülékhez sem, soha nem volt sem ionizátorom, sem légszűrőm.

Tud esetleg valaki segíteni tanáccsal, hogy mit vegyek?

Esetleg melyik típusú készüléket, kb. max 50 ezer forintig?



2016. márc. 20. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Légtisztítót
2016. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!