Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a legjobb porszívó macskasz...

Mi a legjobb porszívó macskaszőr és por ellen?

Figyelt kérdés

Milyen porszívót tudtok ajánlani ami felszívja a macskaszőrt és tiszta levegőt fúj ki?

Max ár 60000


2014. dec. 14. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 1,5 KW orosz porszívónk volt 5000 volt a zaciban 2002-ben. Ez ipari teljesítménynek számít! Azt javaslom vegyél egy legerősebbet ha kell rendeld várj rá ha nem tetszik 3 napon belül kötelesek visszavenni, nem hiszem hogy 60000-nél több lenne még annyi sem! Én most 1000 ért vettem 1800 w porszívót a múlt héten és elégedett vagyok vele! Sokat számít a cső is amit mellékelnek. Minnél nagyobb a teljesítmény annál jobb a porszívó ne adj a jól ismert márkára mert azoknál a marketinget kell megfizetni és tudod ami nem kínai az hamisítvány! Úgy kérd az eladót hogy a leghosszabb tervezett elavulási idővel egy nagy teljesítményű porszívó! Akkor tuti jót kapsz de nem találkoztam még olyan eladóval aki értett volna akár egy dologhoz is! Minden jót hozzá!
2014. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!