Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a laptopom?

Miért kapcsol ki a laptopom?

Figyelt kérdés
Nem mindig de van hogy 2 perc után kikapcsol. Tény hogy az akku nem jó, de töltőről megy. Lenne még egy kis gond. Nagyon hamar forró az alja... Illetve a nyílás ahová a töltőt kell tenni kitágult, ezt hogyan lehet összeszűkíteni, szét kell hozzá szedni? Egyébként Acer 5730G
2010. ápr. 4. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehet,hogy csak készenléti állapotba rakja magát ?!

Nekem kb.15 perc után csinálja ezt.

2010. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt a baja a laptopomnak nekem fujitsu siemens van a töltő csatlakozó nem érintkezett rendesen és ettől melegedett szét kellett szedni és visszaforrasztani meg ha már szét volt szedve ki is takarítottam mert már elég poros volt a belseje
2010. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is olyan notim van, ami sajna csak töltőről megy, de nekem nem szokott kikapcsolni. A felforrósodást meg tudod akadályozni, ha sima kemény felületre rakod a géped, pl. asztal, vagy lehet kapni direkt notebook-hoz ölbe vehető tartószerűséget (pl. ikea), akkor kevésbé fog melegedni.
2010. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Két nap alatt elromlott a gépem.(Fujitsu siemens amilo pi3525) Első nap még be tudtam kapcsolni, működött 30percet s leállt. Később ennyit sem ment. Most ott tart, hogy épphogy bekapcsol, felvillan a képernyő s kikapcsol.Semmi hibaüzi, csak leáll. Azt mondták, lehet a ventillátor miatt, poros, stb. Kitisztottuk, teljesen lehet látni, hogy semmi por nincs ott. Soha nem melegedett túl s állt le. Csak most. Hálozatról, s aksiról sem megy. Mi lehet a baja? Mennyiért csinálják meg? (1 éves 2 hónapos,s csak 1 év garancia volt rá :( ). Kérlek segítsetek! Köszönöm
2010. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nekem 3napja csinálta azt,hogy mikor játszottam egy játékkal,akkor csak simán kikapcsolt. Mai napig nem tudtam visszakapcsolni,pedig nem volt lemerülve.

Másik gépen utánna néztem és olvastam,hogy ki kell venni az aksit,azt jól megtisztítani pl. zsepivel és utánna nekem simán bekapcsolt.

Vagy az aksit már külön megtisztítottad ?:S

2010. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most kitisztottam azt is. Így sem megy. Épp felvillan a kezdőképernyő, s egyszerűen leáll. :( Amúgy nem is volt forró az alja, amikor először kikapcsolt. Belül semmi nem durrant szét, a szálak is épek. Nem tudom mi lehet vele.
2010. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!