Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csak itt Magyarországon...

Csak itt Magyarországon "szídják" az iphonosokat, hogy azok menőzni akarnak meg mondják, hogy szar az iphone?

Figyelt kérdés
Amerikába vagy más országokba vajon megy az e fajta "elkülönítés" ?

2016. márc. 27. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában ez olyan telefon mint itthon egy Nokia. Olcsóbban hozzafernek az ottaniak.
2016. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de más országokban a fizetésekhez viszonyítva olcsóbb az iphone. Tehát ott kevésbé van az, hogy minden hónap végén mínuszban van bőven, de iphone azért kell.
2016. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Irigység megy, de azért valljuk be vannak olyanok szép számmal akik Iphone-ért állnak sorba aztán évekig fizetik a havit közbe úgy adja elő magát mintha kp-ra vették volna.
2016. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Kanadát tudom példának hozni, itt csak egy drága telefon. Amúgy a kutyát nem érdekli hogy milyen telefonod van. Ajánlják mert megbízható a híre, veszi akinek fontos hogy a telefonjával kapcsolatban ne érje meglepetés. Magyarországon pedig úgy látom hogy státuszszimbólum, akkor is ha státusz egy szál se.
2016. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

itthon, a kommunista időkben megragadt "értékek" mentén kategorizálják egymást az emberek


ami röviden:


minél nagyobb a fukszod, autód, telefonod, házad, annál nagyobb ember vagy

2016. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön élek és a kutyát nem érdekli, hogy kinek van iphone-ja. Kb ugyan annyiba kerül havonta mint más telefon.
2016. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Külföldi (zömében amerikai) fórumokon csak "iSheep" kifejezéssel találkoztam, menőzésre való utalással nem. De ott is megy az Apple szarozása.
2016. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Matta Elemer ***** válasza:
0%
Hello szerintem csak neve van itthon kűlfőldőn már nem lehet ojan divat mert android és ios nagy a kűlőnbség androidra van 10 millio alk még ios re 10 ezer ha van
2016. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak buták akik egy tárgy alapján döntik el , hogy mennyit érsz.
2016. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as. Ezt sajnos nagyon rosszul tudod. Mert rengeteg alkalmazas van iosre is.
2016. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!