Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nvidia geforce gtx960 4gb...

Nvidia geforce gtx960 4gb meghibásodás?

Figyelt kérdés
Körül belül egy hete rendeltem meg egy számítógép komponenseit, amit száz százalékig megfelelően rakattam össze valakivel.A lényeg, hogy minden tökéletesen működött, de csak 3 napig, utána jelentős mértékű teljesítményromlásra lettem figyelmes, valamint, ha egy játékot futtatok, újabban aggasztó szenvedő hangot hallat a kártya. Eddig jóval több, mint 60fps-el futtatta a gta5-öt, és a far cry 4-et ultra grafikai beállítások és full hd-s felbontás mellett. Most jóval alacsonyabb beállítások mellett is többnyire fele annyi fps-el. Idegesítő szaggatások és textúra betöltési problémák is megfigyelhetőek, amik élvezhetetlenné teszik a játszást, amiért vettem ezt a kártyát. Túlmelegedési gondok kizárva, ügyeltem a grafikus kártya és a processzor hőmérsékletére is. A konfig: intel core i5 4590 3,30 ghz, kingston hyperx savage 16 gb, és egy link a videokártyáról , ahonnan rendeltem a többi alkatrésszel együtt: [link] Nagyon örülnék, ha tudnék megoldást találni az interneten és nem kéne visszaküldenem, a válaszokat előre is köszönöm.

2016. ápr. 9. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"Eddig jóval több, mint 60fps-el futtatta a gta5-öt, és a far cry 4-et ultra grafikai beállítások és full hd-s felbontás mellett."

Ez kizart.


Az intro alatt (havas resz) elhiszem, hogy ennyivel ment, de a kesobbiekben ez kb. lehetetlen. A prohardver szerint gtx 980 28-66 fps-sel viszi maxon fhd-ban.

Ha nem eroszakolnad igy meg, talan normalisan mukodne.

52 fok alatt passziv a hutese. Nem lehet, hogy emiatt hiszed most tulsagosan hangosnak? Tehat ezelott nem volt ilyen durvan megeroltetve (gta 5 ultra fhd, az intro joval konnyebben fut), es nem volt hangja, most meg a kelletenel hangosabb az eroszaknak koszonhetoen?

2016. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az összes beállítás volt ultrán, például az élelsimítás az árnyékok meg egy két teljesítményzabáló beállítás nem volt ultrán.
2016. ápr. 9. 19:55
 3/4 anonim válasza:

A linken levő kártya csak 2 gigás... amúgy kétlem h a gtx960 bírná a gta 5-t 60 fps-en... Nekem is gtx960 -am van (2gb) és very high beállításokkal megy 35-55-el.


Egyébként meg szerintem neked akkor ment 60 fps-sel amikor a játék elején voltál( bank rablásos rész). Nincs semmi baja a kártyádnak.

2016. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De ha nem hiszed el nyugodtan keress rá youtube-on h gtx960 gta v full hd max settings.
2016. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!