Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 8 kerületbe keresek klímást,...

8 kerületbe keresek klímást, tudtok ajánlani egyet? Régi társasházra lehet amúgy klímát szerelni?

Figyelt kérdés
8 kerületben lakok és a közös képviselő azt mondta a boltozatra nem szabad szerelni klímát(de pl oldalsó lakás a miénk és a szomszédnak a tetője fölé tenni a tűzfalra esetleg...), de engem minden megoldás érdekelne, szóval kéne egy jó szerelő aki kijön a 8 kerületbe(volt már ablakos,redőnyös aki nem akart...) :D Halottam már üvegbe szereltről, esetleg az egyik ablak elé is mehet tőlem, mert 2 ablaka van a szobának, csak legyen mert itthonról dolgozok és nagyon meleg van nyáron. Azt tudom hogy a szomszédoktól kell engedély majd, de lehet nem is szabad ide egyáltalán, akkor mad leszek....

2016. ápr. 14. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!