Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok nekem olyan MEGBÍZHATÓ,...

Tudtok nekem olyan MEGBÍZHATÓ, munkájához értő, pontos gázkazán szerelőt ajánlani (lehetőleg elérhetőséggel), aki megbeszélt dél környéki időpontra kiszáll 3. kerületbe?

Figyelt kérdés
Egy kb.10 éve felszerelt Immergas Eolo Star készülékhez kéne javítás, szervizelés. Hívtam Immergas honlapjáról már 2 elvileg hivatalos szerelőt is, de még csak arra sem méltattak, hogy kiszálljanak, pedig egyeztettünk időpontokat is. Sőt a telefont sem elsőre vették fel. Utána eljátszották később a "majd visszahívom" trükköt = le vagy ejtve öregemmel. Természetesen azóta sem hívnak. :(

2014. szept. 10. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2014. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!