Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szaisztok. Egyik percről a...

Yldykoo321 kérdése:

Szaisztok. Egyik percről a másikra miért nem müködik a nyomtat? Hibaüzenet. Ki-be kapcsolni, ha marad a hiba akkor kézikönyv. Van valakinek ötlete kézikönyvre?

Figyelt kérdés
De az nincs. CanonMX710 es nyomtató. Eddig hibátlanul müködött, külföldön vagyok, nem tudom emgcsináltatni. Ötlet, hogy mit jelenthet a villám jel: Be van dugva . Mi lehet a baj?Többször ujrainditás,áramtalanitás, semmi sem jó ...Ötlet ?

#kézikönyv #nyomtató.MX710
2016. ápr. 18. 19:05
 1/4 Szirty ***** válasza:
Hibaüzenet?
2016. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

6502 Nyomtató hiba történt .Kapcsolja ki a nyomtatót ,majd újra be . Ha a hiba megmarad ,tájékozodjon a kézikönyvből.

[link]

már ezt is megcsináltam, mert közben megtaláltam de nem jó. biztos valami kis hiba, de jól kib>>>ik velem :(

2016. ápr. 19. 13:17
 3/4 Szirty ***** válasza:

"már ezt is megcsináltam, mert közben megtaláltam de nem jó"


Tehát kapcsolatba léptél a hivatalos szervizzel és nem jó?

2016. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit a hibaüzentben megadott számon kikerestem a Cannon oldalon ,mit kell csinálni, megcsináltam de csak nem jó...A szervizzel is kapcsolatba léptem, de nem tudom Innsbruckból most Linzbe vinni az van a legközelebb 400 km re ....szóval ha valakinek ötlet,hogy mit csináljak vele ? Vagy vágjam ki az 5. ről :( Nincs benne idegen anyg mint gépkapocs ...köszönöm a választ
2016. ápr. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!