Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra tudjak nyomtatni?

Figyelt kérdés

HP Deskjet F4210 nyomtatóm, eredeti és új patronokkal egészen mostanáig tökéletesen működött. Utolsó lapot viszont begyűrve húzta be, amit gyorsan elkaptam és sikerült szakadásmentesen kihúzzak.

Innentől kezdve nem hajlandó nyomtatni semmit. Kis kattogás után, folyamatosan a Resume felirat villog.

Már áramtalanítottam, patronokat ki -be raktam, papírt töltöttem többet, - kevesebbet, de sehogy sem akar nyomtatni.

Nagyon fontos lenne, mit tegyek?

Köszönöm a normális válaszokat!


2016. ápr. 24. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék még választ kapni, mert továbbra sem tudok nyomtatni.
2016. ápr. 25. 14:11
 3/4 axonbite ***** válasza:
alaposan nézd át a görgőknél elemlámpával nem akasztottál ki valamit amikor húztad a papírt vagy nem került e mégis be egy darab papír.
2016. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem látok benne, és nem tudom, h. mit akaszthattam volna ki, merthogy nem lóg, lötyög semmi. Már kitöröltem, h. újként érzékelje a nyomtatót, de semmi. Nem nyomtatja ki a tesztlapot sem, egész egyszerűen, nem húzza be a papírt. Mit csinálhatnék még vele?
2016. ápr. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!