Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Magnókazetta másolás dupla...

_boti95_ kérdése:

Magnókazetta másolás dupla kazettás HiFi-n? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv! Arra lennék kíváncsi,hogy mennyire befolyásoló tényező a lejátszófej mágnesessége a másolás folyamán?

Ez nem okoz gondot a másolásnál csak a lejátszásnál?

Sajnos jelenleg demagnetizálásra nincsen lehetőségem,de egy kazit le kellene másolnom...tudna valaki ebben segíteni?

A választ előre is köszönöm! :)



2016. ápr. 30. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Másoláskor szerinted nincs lejátszás?

Dehogy nincs. Az egyik kazettafészek lejátszik, a másik felvesz.

2016. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha másolni akarsz, másolj. Ráérsz akkor nyomozni, ha nem lesz jó.
2016. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez akkor rendben is van...viszont amit le akarok másolni az egy Guns n Roses kazetta, ami az én hifimbe megy fél percet tisztán, majd elkezd amolyan "wah" hangot kiadni és megáll...tehát ezt így esélytelen lenne kaziról kazira másolni, jól sejtem?
2016. máj. 1. 09:37
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez a hang plusz a leállás csak az én hifimben lép fel, anyum lejátszójában meg megy rendesen...de az meg csak egy kazettás...ennek a "wah"-hangnak van köze a lejátszófej mágnességének? Vagy szimplán a szalag menthetetlen?
2016. máj. 1. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán szorul a kazetta és/vagy a te lejátszódnak van mechanikai problémája. Mindenesetre a fej mágnesességének nincs hozzá köze.

Próbáld meg átcsévélni a kazettát oda-vissza, ez segíthet a szoruláson.

2016. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másrészt a Guns n Roses felvételei más forrásból is elérhetőek, nem pótolhatatlan hangdokumentumról van szó. Töltsd le és vedd azt kazettára, ha ragaszkodsz ehhez a hordozóhoz. Még a minőség is jobb lenne.
2016. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizony, a kalózöbölben sok albumot találsz, ne kínozd magad.
2016. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az lesz, mivel nemrég kiderült, hogy a kazetta szalagja gyűrött az elején elég szépen...szóval az lesz, hogy kiírom az albumot CD-re, majd azt a hifiben lejátszom és ezt felveszem kazira (haveromnak kell igazából, rákapott a retróra :D ) vagy a PC-t hozzákötöm a hifihez és úgy veszem fel a hangot...ezekre az alternatívákra gondoltam.

Köszönöm a gyors segítséget! :D

2016. máj. 1. 11:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha kicsit elmászik a jobb és bal oldal akkor ajánlott a demagnetizálás. Egyébként pedig szerintem szükségtelen.

Nálam akkor fordult elő ilyen amikor egy olyan felvétel került hozzám amit gyakran használtak kommersz mocskos magnókba és a feje, görgői felmágnesezték a szalagot majd arról a készülékem.

2018. júl. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!