Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt megoldani? Sürgős

Hogy lehet ezt megoldani? Sürgős

Figyelt kérdés

Egy 16.5 kW-os "számító gépet" szeretnék az otthoni hálózatra kötni 9db táp csatlakozója van a kicsinek :D Hogy lehet ezt meg oldani? Nem értek az áramhoz először arra gondoltam h sima elosztó elbírja de láttam max 3000-3800w most az jutót eszembe h esetleg bevezetni a 380v-ot kérni egy mérnököt vagy valaki szakít aki tervezze meg valami elosztó szekrényt. A másik kérdésem ha napi 24 órát megy menyibe kerül?

Ezzel számolva 521Ft + áfa ez reális?

[link] ( ezzel számoltam )



#informatika #elektromos hálózat #nagy teljesítmény? elosztószekrény
2016. máj. 1. 10:50
 1/10 Vortrex ***** válasza:

Szerintem neked is valami ehhez hasonló villanykályhád lehet: [link]

Ez úgy 10millió forint, itt van egy weboldal [link] ha tényleg van 110TH/s teljesítménye és mindent forintban írsz be, akkor forintban kapod az aktuális árfolyamnak megfelelő eredményeket. Ha nagyjából betippeled az értékeket kb 700,000Ft profitit mond havonta, szóval jelenpillanatban 14hónap a megtérülési idő.

Na de itt jön a csel, egyre erősebbek lesznek a gépek, rengetegen lopják az áramot, ők még inkább bele tudnak fektetni, így inflálódik az egész értéke, szóval esélyes, hogy csak 20hónap múlva hozza meg az árát. Feltéve ha addig nem megy tönkre.


Én úgy gondolom, pénzt csak munkával lehet szerezni, ez mese habbal, biztos vannak sokan akiknek ez működik, de a lottón se nyer mindenki. Másfelől aki ezzel komolyan foglalkozni akar, annak nem gyakorikérdések.hu-n kéne utána néznie se

2016. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen erre a gépre gondoltam. De miből gondolod h 10 millió?
2016. máj. 1. 13:07
 3/10 Vortrex ***** válasza:
[link] ...ez alapján akkor legyen 9.5millió, a tényeken nem változtat
2016. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehető legdrágább helyet sikerült meg találnod.

Itt egy picivel olcsóbb.

[link]

2016. máj. 1. 13:14
 5/10 Vortrex ***** válasza:
Közöm, mint eszem.. Majd szólj ha lett belőle valami
2016. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te leszel az első akinek szólók.
2016. máj. 1. 13:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "korrekt építő jelegű" hozászolásodat.
2016. máj. 1. 13:20
 8/10 Vortrex ***** válasza:

Szerintem annyi pénzért, amennyiért te találtál az konkrétan egy átverés. Több helyen is írják, hogy ismeretlen az oldal tulajdonosa, párhónapos és még senki nem hallott róla visszajelzést.

[link]

[link]


Kicsit ha jobban belegondolsz egy ilyen kaliberű szuperszámítógép biztosan közelebb áll a 10millióhoz, mint a 700akárhány ezerhez. Különben mindenki ezzel nyomulna.

Valószínű ez az átverés alapja, hogy még így is elég drága, hogy belemássz, és elhiteti, hogy hamar megtérül, no kockázat. A valóságban pedig kámforrá válna az a pénz valami offshore cég számláján.

Most már tényleg ennyi, köszöntem! :-)

2016. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Abban igazad van hogy gyanús az oldal nekem is az.


[link]

2016. máj. 1. 14:12
 10/10 Vortrex ***** válasza:
Gazdag vagy ?
2016. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!