Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apu szerintetek megengedi...

Apu szerintetek megengedi hogy elektromos cigarettázak?

Figyelt kérdés

Már megvan meg minden csak aput nem merem megkérdezni.

Bár ő már 14 évesen rendes cigarettázott

13/F



2016. máj. 3. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Már múltkor is megkérdezted,olvasd vissza azokat a válaszokat!
2016. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. 100% hogy nem fogja megengedni, én 14 vagyok és nekem is van. Tapasztalatból mondom hogy a szülők azt hiszik az elektromos cigarettáról hogy azzal csak rá szokatod magad a sima cigire. Bár nem ismerem apudat. Nekem édesanyám mondta azt hogy nem örül neki de úgy sem tudja meg tiltani hiszen ha szeretnék venni akkor így is, úgy is fogok venni csak max nem mutatom meg neki... Szóval hát nem tudom... Bár ha engedékeny és nem tilt meg egy csomó mindent akkor van rá esély hogy megengedi. De hát ezt neked kell tudnod... :) Remélem tudtam segíteni :)
2016. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiam, ha hazamegyek elveszem tőle a kedved.
2016. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

xD

De persze nikotimentes

2016. máj. 3. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy az első lépés a cigi felé


[link]



de persze hajrá

2016. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"De persze nikotimentes"

Nem a nikotin az egészségtelen, hanem az okozza a függőséget.

Egyébként azok az égéstermékek amit egyébként normál esetben soha nem szívnál be, forrón aktívan kerülnek a tüdődbe.

Cigi helyett inkább tanulj. Annak legalább van értelme.

Én is így tettem, nem olyan sok, de nettó 350 ezret keresek. Most gondold el, ha fordított esetben minimálbért keresnék és még abból kellene (e-)cigit venni.

2016. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!