Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne jó wifi...

Szerintetek mi lenne jó wifi kódnak?

Figyelt kérdés
Társasházban lakunk, és az a helyzet, hogy mindig lopkodják a saját wifinket!! Volt már h kinéztem a konyhaablakon és látam, hogy néhány szomszéd ott állt meg okostelefonnal a kezében, meg a lakáson kívül is sokkáig elér a wifi!!!! Szóval szerintetek mi lenne jó wifi-kódnak konkrét kódot is írhatok de olyan is jó lene hogy pl szo~szam stb.

2016. máj. 4. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

NemTodFelTorni546

nekem ez :)

a titkosítást állítsd wpa2-psk aesre és egy millió év alatt se tudják feltörni

2016. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, de kódoljátok már le! Ha nincs lekódolva, persze, hogy lopják.

Amúgy, legyen "BRFK megfigyelökocsi 012". :D

2016. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem hitem, hogy ennyi nincs az emberekben kultura vagy valami meg erkölcs hogy csak úgy lopkodják...
2016. máj. 4. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:

retiz68h4gh

például


Legyen felírva egy papírra a géped környékén, az eszközök úgyis megjegyzik, ritkán kell csak beállítani.

2016. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél 1 zacskó betűs levestésztát, öntsd ki az asztalra, és a kapott eredményt állitsd be jelszónak.
2016. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D
2016. máj. 4. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne sugárizza az SSID-t. MAgyarul nem látszik hogy ott van, csak foglalt a csatorna.

Másrészt WPA2 jelszavazásoin kívül használj MAC-szűrést, egyszer írd be a családotok által használt eszközök MAC-addressét, aztán kész. Házilag ennél jobban nem lehet lezárni. Arra járó wwifipotyázók ellen jó, egy profi fel tudná törni, de azok nem foglalkoznak ilyesmivel.

2016. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!