Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a wifi routert?

Figyelt kérdés
Kaptam egy TP_LINK TL_R402M routert. Hiába kötöm a gépre,sehogy sem jeleníti meg a gép. Hogyan kell beállítani,hogy müködjön?
2016. ápr. 29. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell gépre kötni, webböngészőn keresztül be tudsz lépni a menüjébe, az ehhez szükséges cím meg rajta van a modem alján, valami olyasmit keress hogy 192.168.1.0
2016. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég, hogy csak rádugod és már működik is. Ahhoz szerintem kell ,hogy legyen egy telepítő lemez, majd el kell végezni a kívánt beállításokat, jelszót megadni, ilyesmik.
2016. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és igen, nem gépre kell kötni :-D Modembe kell bedugni
2016. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A TP_LINK TL_R402M router nem wifis!
2016. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Telepítő lemezt nem kaptam hozzá. Bocsi,hogy hülyeséget kérdezek,de nőből vagyok :D ,a modem az az internet doboz,amiből a kábel a gépbe jön? Jajj,ez tök szégyen,hogy ennyire nem értek hozzá :D
2016. ápr. 30. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a modem az az internet doboz,amiből a kábel a gépbe jön, annak a kimenetéről tudnád az internetet osztani -négy felhesználónak- a routerrel, ha a kábelt a a router WAN bemenetébe dugod. De ettől még nincs WI-FI kapcsolatod, -sőt semmilyen- mert egyrészt ez a router nem wifis, másrészt a routert konfigurálni-beállítani is kell!
2016. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszi.
2016. ápr. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!