Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Regisztráltam volna Ncorera,...

Regisztráltam volna Ncorera, elküldte a pénzt de aktiválni meg nem aktiválta. Miért nem aktiválja? Hol lehet írni Supportnak?

Figyelt kérdés

Az oldal eredeti volt jelzem még mielőtt valaki el kezdené mondogatni hogy "Biztos nem volt eredeti"

Már nagyon sok ideje akarok egy saját ncore profilt és most meg pénzt vesz le de aktiválni nem aktiválja



2016. máj. 12. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Linkeld már be a címet.
2016. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 doni1201 ***** válasza:

Eredeti oldalon soha nem fognak pénzt kérni a regisztrációért.

Nem is lehet csak úgy regisztrálni, meghívásos úton zajlik a dolog.

2016. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ncore pont cc


Ez volt a cím? Ha nem, akkor átbasztak... Ami igen csak valószínű, mivel ncore nem árul regisztrációt...

Ha meg meghívó kell egyszerűbb lenne 5 perc alatt keresni valakit egy fórumon, aki tud küldeni és van is olyan jófej..

2016. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy 2 vagy 3 éve volt sms-es regisztráció kb 1 hetet... De csak valami alkalom keretén bellül...
2016. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link] Ez az az oldal.


Ez eredeti?Haverom hívott meg egy faces csopiba és bíztam benne, megörültem hogy végre lesz egy Ncoreom de csak a pénzem vette le.

Akkor átvertek igaz?

2016. máj. 12. 11:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Ncore pont cc

Nem hu, nem com, nem info, nem pro, nem ru, nem ws, nem tökömtudja mi, hanem cc.

2016. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Így van, nagyon átvertek! Az egyetlen és igazi a cc domaines ncore! És soha nem kérnek semmilyen smst. Kizárólag meghívás útján lehet bejutni!
2016. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
2016. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Az egyetlen és igazi a cc domaines ncore!"


A .nu is "igazi". Lásd Wiki a .cc-n, a Kapcsolatnál :)

2016. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm mindenkinek a választ!

Legközelebb figyelek :)

2016. máj. 12. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!