Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Regisztráltam volna Ncorera,...

Regisztráltam volna Ncorera, elküldte a pénzt de aktiválni meg nem aktiválta. Miért nem aktiválja? Hol lehet írni Supportnak?

Figyelt kérdés

Az oldal eredeti volt jelzem még mielőtt valaki el kezdené mondogatni hogy "Biztos nem volt eredeti"

Már nagyon sok ideje akarok egy saját ncore profilt és most meg pénzt vesz le de aktiválni nem aktiválja



2016. máj. 12. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha van olyan ismerősöd, akinek van Ncore-ja, akkor kérd meg, hogy figyelje, hogy mikor van lehetőség meghívót küldeni. Volt 1.5 éve karácsonykor h 3 ingyen meghívót kapott mindenki. Most húsvétkor meg egy nagyon egyszerű rejtvény megfejtéséért járt prémium tagság. Én annak köszönhetően tudtam meghívni egyik barátnőmet.

Ha meg ezután is hajlandó lennél fizetni, akkor fizess valakinek egyszeri alkalommal prémium tagságot és akkor meg tud hívni.

2016. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Már meghívtak

Nagyon hálás vagyok neki :)

2016. máj. 13. 19:53
 13/13 anonim válasza:

Kérdező:


Hol sikerült meghívót szerezned?

Nekem is szükségem lenne egyre... ^^"

2016. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!