Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Távirányítós kocsi kulcs nem...

Távirányítós kocsi kulcs nem nyit nem zár mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Seat kocsikulcs ról van szó, villogott rajta a led és azt gondoltam elemcsere következik ami meg is történt És azóta nem nyit és nem zár. Az elemet egy nap alatt leszívta. Az autószerelő azt mondta ez meggajdult És nem foglalkozik vele de nem hinném hogy ezért egy újat kell vennem. Illetve voltam egy elektronikai szerelőnél aki a panelben mindent rendben talált és a gombokat is.Mit tanácsoltok? Esetleg kihez forduljak?az autóhoz ez az egy távirányítós kulcs van illetve egy sima kulcs.

2016. máj. 19. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már az elektronikai szerelő nem tudott mit kezdeni vele akkor tönkre ment. Venni kell újat, a szervizbe tudnak segíteni.
2016. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki belőle az elemet, és tedd el a fiókba a kulcsot. Egy hétig használd a rendes kulcsot. Aztán vegyél egy új elemet a kulcsba, és indítsd újra.

Én egy csináltam, és azóta simán működik. Ha nem sikerül, kárt akkor sem okozol.

2016. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A seatoknál elggé pocsékul van megoldva az elem érintkezése a lappal. Nálam mindig ez a probléma. Vagy már problémás elemet raksz bele. Nekem már a márkaszervizben is cserélték és két nap múlva üres volt.
2016. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint előttem írták, vagy kontakthiba, vagy nagyon-nagyon ócska az új elem.

Mindkettő előfordult nálam.

2016. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!