Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan elektromos cigaretta...

Van olyan elektromos cigaretta amely nem tartalmaz nikotínt? És még valami, 0,1 mg cigaretta mennyire káros?

Figyelt kérdés
Nem cigizek, de néha megkínálnak cigivel, hogy huzd meg, én sohasem huztam meg. De érdekelne hogy a 0,1 mg cigaretta mennyire káros? vagy akár az elektromos cigeretta ízesítéssel. Egyszerre két kérdést kéredztem meg kicsit fura :D de érdekelne h milyen az elektromos cigi még a rendes cigi 0,1 mg nikotínnal..
2016. máj. 19. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Cigarettát nem lehet meghúzni. Az italokat szokták meghúzni, egész pontosan az üveget. Meg a csajokat.

2. Végülis ha feldarabolod, akkor lemérhetsz a cigiből 0,1 mg-t, de amúgy nem tudom, mit értesz 0,1 mg cigaretta alatt. A nikotinra gondolsz?

3. Az elektromos cigi nem tartalmaz se nikotint, se semmit, az elektromos cigi egy kis szerkezet, amibe beletöltheted a különböző, erre a célra készült liquideket. Ezekből természetesen kapható nikotinos és nikotinmentes is, mindenféle ízesítésekkel.

Ha egyszer beleszívsz egy cigibe, attól nem lesz semmi bajod. Ha rendszeresen dohányzol, az mindenképpen káros, de pont ugyanannyi eséllyel fogsz belehalni, mint akármi másba.

2016. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na úgy gondoltam, h beleszívni a cigibe. :) és igen a nikotínra gondolok a 0,1 mg-ra :) Nem dohányzom, csak kicsit félek h milyen érzés lenne az rúgyujtani egy cigire :D Van olyan valaki aki alergiás a cigire? mert ha társaságban vagyok, és cigiznek, érzem a füst szagát, de nem tusszogok se nincsenek ilyen tuneteim.. :)
2016. máj. 19. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:

" Van olyan valaki aki alergiás a cigire? "


Lehet,hogy a szüleid azok lesznek.

2016. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D de most tényleg lehet valaki alergiás a cigire? ha fustre nem vagyok cigire lehetek?
2016. máj. 19. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:

" ha fustre nem vagyok cigire lehetek?"


Más a mák,

Más a tészta,és

Megint más a mákostészta...


Amúgy ki tudja?

2016. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és milyen érzés az, ha valaki először cigizik? mit éreztek akkor?
2016. máj. 19. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
A dohányos ismerőseim azt mondták, hogy ez a legrosszabb dolog, amit az életükben tettek, te se lépj erre az útra
2016. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Keress már valami más hobbit.
2016. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jimydog válasza:

Ha rágyújtasz a pokolra jutsz ;D

Komolyan válaszolva, van különböző erősségű folyadék az ecigibe és van nilotinmentes is persze. A 0,1-es cigi meg csak nikotin tartalma miatt "kevésbé" káros, de a rengeteg méreg, amit az égő papír és hasonlókból beszívsz ugyanúgy benne van.

Kb. 10 éve dohányzom és nagyon nehéz letenni, ha rászoksz úgyhogy ne tedd

2016. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -H.- válasza:
Nikotinallergia létezik, de gondolom a cigi többi párezer összetevőjére is lehet valaki allergiás. Egyébként ne gyújts rá.
2016. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!