Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok netezésre és szövegszerkesztésre?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, szeptemberben kezdem az egyetemet, ami 6 éves lesz. Egy minimum 3 évig jól működő, gyors laptopot keresnék, ami a böngészésre, szövegszerkesztésre, ppt-k készítésére ideális.

(Kb. 100-150 ezres árkategóriában)

Melyik márkát, laptopot tudnátok ajánlani erre a célra?

Előre is köszönöm!



2016. máj. 23. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Erre bármelyik 100%ban megfelel. Ha csak ennyi a követelmény (játék nem) akkor a dedikált vga nem fontos. Legyen több ram jobb processzor.
2016. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
Csak megerősítem az előttem válaszolót. Azért az ismertebb márkákból válogass, ne valami nonamet. És nagyon figyelj a garanciára, legalább három év legyen rá, ez a legfontosabb.
2016. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Prohardveren van egy notebook ajánlós topic. Ha jól emlékszem ilyen igényekkel mostanában a Fujitsu A514et vagy az A555öt szokták ajánlani, mert korrekt a teljesítménye és az anyaghasználata. A garanciával (ami 2 év) sem vacakolnak mint más "ismert" márkák.
2016. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
45%
Te valami bolt tulajdonos vagy készleten rohadó fujitsu gépekkel? Mert közel sem jó ár-érték arányú márka, és a garanciával sem a nagyok tökörésznek... És érdemesebb olyat keresni, amire 3 év garanciát adnak.
2016. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezte milyen gépet vegyen és megadta a paramétereket. Volt 2 kamu válasz, hogy végül is jó bármi találja ki. Én adtam neki egy konkrét választ meg egy helyet ahol utánanézhet és megkérdezhet szakértőket ha nekem nem hisz. Te erre beböfögsz valamit ami csak azt bizonyítja, hogy közelről még olyan gépet nem is láttál csak azt tudod szajkózni amit a katalógusban olvastál. Kár, hogy azokban egy szó sincs arról, hogy szétesik a gép a kezedben, meg egy vacak a billentyűzete.
2016. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg itt is (a prohardveres topic): [link]
2016. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ennyire kell és jàtékra nem akkor a legelső random laptop amit neten kiszúrsz az tökéletes lesz erre
2016. máj. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem dumát,ajánlatot kért! Tessék:Lenovo B50-80-80.
2016. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Megefelel? [link]
2016. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :D
2016. máj. 27. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!