Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Bárdi autónál hogyan lehet...

A Bárdi autónál hogyan lehet elérni 50%os kedvezményt? Egy sima civil ember is elérheti akinek nincs cége, és nem is viszont eladó?

Figyelt kérdés

#autó #alkatrész #kedvezémy
2016. máj. 25. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a Bárdinak mégis miért érné meg?
2016. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Minden valamirevaló nagykernél alap, hogy nem vág alá a saját partnereinek, mert akkor azok jogosan felháborodnának.

Magánemberként egy másik cégnél annyi a maximum, hogy regisztráció után a rendelések összértéke alapján kapható max. 10-15% körüli kedvezmény.


A nagyker nagyker, a szerelő az meg szerelő, az autósbolt pedig autósbolt. Nagykerben beáll az előre leadott listáért a nagybani vevő, az összekészített raklapot beteszik a furgonba, aláírja a szállítót, számlát, és eljön. Ő tudja mit akar venni, és miért.

Ugyanennyi idő alatt Fillérb*szó Jóska elmondja hogy milyen kocsija van, annak milyen hibajelensége van, és erre szerinte ezt meg azt kéne venni, meg a motoros tükör se jó, de nem kell az egybe tükör, neki csak a motor rögzítő fülecskének a féldarabja kéne (bekapmuztam egy alkatrészt), de az is féláron.

És akkor elcseszne az 50% kedvezménnyel 500 forint nyereséget tartalmazó rendelésedre, aminek a felét visszavinnéd, mert nem jó, fél munkaórát. Tiszta veszteség. Ugyanennyi idő alatt kiintézi Bekő Tóni autószerelő aznapi rendelését fél milláért, ugyanakkora reziköltséggel.

Így már érthető, miért nem?

2016. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam,hogy a legnagyobb kedvezmény ami elérhető az maximum 40% , 20% , 10% és a rendőröknek van 30% , akkor jelen esetben jók az információim? Én is úgy gondoltam hogy 50% az már összességében minden termékre nagyon nagy lenne és az üzletnek kevés lenne a haszon. Meg cégeknél van úgy hogy változóan vannak a kedvezmények a termékekre.
2016. máj. 25. 13:41
 4/6 ittittitt válasza:
na ,most már szerelnek is a sünök? ha már van 30% kedvezményük vagy seftelnek a nyomorultak? aki ott dolgozik annak is sok az 50% ,én ilyenről nem hallottam.
2016. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekik attól jár 30% ,hogy rendőrök.
2016. máj. 25. 13:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Valaki tud még ebben segíteni?

2016. máj. 25. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!