Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új winyót akartam rakni a...

Új winyót akartam rakni a gépembe. A régi elkezdte kiírogatni h read error. Van vmi esély az adatok megmentésére?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

50%

vagy sikerül ,vagy nem

2010. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tényleg kétesélyes...a probléma súlyosságától függ, de a pc szervízekbe foglalkoznak ilyenekkel...ha a törölt adatok nagy részét vissza tudják hozni, akkor sztem jó eséllyel mész be!
2010. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
írj emailt, megoldjuk.
2010. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez attól függ, hogy mechanikai, vagy elektronikus vagy szoftveres hiba okozza. Az első nem valószínű, mert akkor olvasni sem kezdené el, de ha mégis akkor ennek a legdrágább a javítása (adatmentés klónozással, kb 10ezer Ft/gigabájt). Elektronikus hibánál minden gond nélkül menthetőek az adatok 80-85%-a ha nem használtad sokat hibás állapotban. Ilyen egy mezei PC üzlet is megcsinál. Szoftveres hibánál akár te is tölthetsz le ingyenes adatmentő programokat a netről, vagy szintén vidd el egy PC szervizbe és ott lementik róla ami fontos.
2010. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz hova viszed! Ha valami ismeretlen kontárnak adod, akkor a még megmenthető adatok is elcsesződhetnek! Ezt ne felejtsd el!
2010. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!