Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély? A lenti...

Mennyi az esély? A lenti adatok ismeretében, kb. ha baba van, akkor most hanyadik hétben lehetek?

Figyelt kérdés

Meddig lehet elvetetni? Mikor mutatna már valamit az uh? Ha pl. vérvételből szeretném, , kideríteni, , az általános orvos/háziorvosom nővérkéjét meg lehet kérni, h vegye le a vérem erre a, , kivizsgálásra, ,? Vagy azt csak a nőgyógyásznál? Van okom félni, vagy már paranoiás vagyok?Pár ,,adat,, h ne legyen nagy regény:

március 7/8 - és március 27/28 ,,voltam együtt,, a párommal - ujjazás történt ,,csak,, de félek h belém kerülhetett véletlenül a spermája!

március 7ére vártam a menzit, de 1hetett késett és a 6napos helyett csak 3napos volt a ciklusom.

Március10én, 14én és 26án is csináltam tesztet, mind a 3negatív lett.

Április 3án voltam dokihoz, megvizsgált+uh volt, de azt mondta, nem lát semmit. És hogyha április 20áig nem jönne meg a menzi, menjek vissza. Április 5étől krémes,túrós,fehér folyásszerűségem van, ami viszket is (ah utána néztem ez a valami előfordulhat 30%ban terhességnél, de lehet antikoncepciós mellékhatás (nem szedek bogyót) de akár immunrendszer legyengülés)is.

11én megkaptam a menzit (azaz tegnap) de valahogy mintha ritkább lenne a szokásosnál.

És úgy tűnik, mintha megnőtt volna a hasam -néha ilyen evéshullámaim szoktak lenni időnként (nem csak most, ez nálam szokásos) de máskor mindig comb+fenékre hízok, most pedig a hasam nő! És félek, h baba van a dologban :S !


Kérlek válaszoljatok! Minél több véleményre kíváncsi vagyok!

18/L , párom is 18éves !


2009. ápr. 12. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

A fehér túrós , és viszkető folyás egyértelműen gombás folyásra utal!

Szerintem a barátodnak nem kellene koszos kézzel nyúlkálnia benned, talán előtte kezet moshatna..:(

Nos, és ettől terhes nem lehetsz, max csak gombát kapsz!

Nem értem hogy a mai 18évesek hogy ilyen felvilágosulatlanok, és tudatlanok!



Egy gyermekre vágyó fiatal

2009. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnálom, h az eléggé felvilágosulatlan 18évesek csapatát erősítem, de édesanyámmal nagyon rossz a viszonyom és nincs a környezetemben nálam idősebb nő ismerősöm, esetleg barátnőm, akiben meg tudok bízni és itt + más helyeken neten próbálok utána olvasgatni a dolgoknak, mert pl. a sulimban teljes mértékben elmaradt a felvilágosítás,mert azt hiszik ez a szülők dolga, ok, de ha valaki ilyen helyzetben van, nem sok mindent tehet :(

A párom kezet mosott mindig, meg nem nyúl belém ,,koszosan,, - tisztaságmániás vagyok épp ezért is elég abszurd nekem, bár minden megeshet :(

Köszönöm a válaszodat! Jaj és nem visszafeleselés/leszúrás volt a válaszom eleje, mert nem annak szántam, csak leírtam mi a szituáció (sajna) nálam e téren! (ja és tudom a csak ujjazástól nem lehet teherbe esni, de elenyésző %-ban ha elment a fiú, véletlenül beviheti a spermát a hüvelybe -de lehet ez is csak a paranoiám). Ja és a ,,legjobb,, az egészben, h anyja a szülész/nőgyógyászaton dolgozik, de nem tudok vele beszélni erről a témáról(se másról):(

Még egyszer köszi a választ!

Várom mások véleményét is (esetleg).

2009. ápr. 12. 17:46
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen a jövőben (nem közeljövőben) szeretnék majd babát - de e téren is tanultam már esetemből min annyit, h majd a gyerekemmel fogok beszélgetni erről a témáról is, hogy ne kelljen majd kételyek és félelmek között élnie!
2009. ápr. 12. 17:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Esetleg, hogy megnyugtasd magad, csinálj minden héten egy tesztet, annak ki kell mutatnia! De nem mutat semmit!

Azok alapján, amit leírtál, tutira nem vagy terhes. A has pedig legkorábban a 2. trimesztertől nő, az evéshullámok is leginkább akkor jönnek, amikor már szépen látszódik a pocak, előtte a hányinger, gyakran még a fogyás is jellemző. A dokid is azt mondta, hogy nincs baba! Csinálj a jövő héten is tesztet, hátha megnyugtat!

2009. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. ápr. 12. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sajnálom, ha kicsit nyersen válaszoltam.

Amúgy engem pl az apukám nevelt fel 6éves koromtól, és felnőttem valahogy...

És az nagyon helyes, hogy érdeklődsz a dolgok iránt!:)

És mégegyszer ne hari, ha nyers voltam, csak nagyon sokan kérdeznek itt hasonlókat, meg a félékat is, hogy hogyan zajlik le az abortusz, és stb..

Én meg a hozzám hasonlók, meg küszködünk a babáért..tegnap volt az első inszemem, úgyhogy ez most érzékeny téma!

NE harizz!

2009. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem haragszom :) csak szerettem volna tisztázni, h nem az az idétlenkedő, felelőtlen tizenéves vagyok, mert ez az első kapcsolatom és nagyon szeretjük egymást és csak a legjobbat szeretnénk a másiknak(is)! És sok siker a ,,babaügyben,, :)
2009. ápr. 12. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Köszi szépen!

És igen, rájöttem a komentjeidből, hogy nem az az átlagos felelőtlen kamasz vagy.

Légy boldog, és szerelmes, és csak felelősségteljesen...:)

Nekem meg kb 2hét múlva kiderül, hogy mi is lesz babaügyben.:)

2009. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy terhes esküre pontosan nekem is ilyen tüneteim vannak,16-ra mondjuk nem várom nekem is kevés volt elözö hónapban a mensim de sajna nem vagyok terhes.

mensi után menj megint dokihoz és ö majd meg mondja mert már látnia kell ha vagy nincs.

2009. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulnod. Ha jól számolom az utolsó norm. menzeszed febr. elején volt. Ugye? Mert márc 7- re vártad, de 1 hetet késett. Ez elő szokott fordulni. Szóval ha terhes lettél volna a márc 26-i teszt már mindenképp kimutatta volna, mert akkor lettél volna 7 hetes. Amikor dokinál voltál már 8 hetesen szívhang is lett volna. Amúgy nem a ciklusod volt 3 napos hanem a vérzésed. A ciklus az egyik menzesz 1. napjától a köv.-ig. De a folyás miatt menj dokihoz!
2009. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!