Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebay-ről vásárolt MP3-as...

Ebay-ről vásárolt MP3-as autórádió zúg mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem régiben kaptam kézbe az ebayről vásárolt mp3-as autórádiót, a régi kazettás magnót cseréltem le erre az ugyan úgy 1DIN-es rádíóra ami már tudja kezelni a pendrive-ot és memóriakártyát is , bekötöttem a kapcsolási rajz alapján majd amikor az autóban kipróbáltam egyfajta búgás tapasztalható rádió bejön szól a zene csak a háttérben a folytonos búgás , valakinek esetleg ötlete hogy mi lehet a hiba? Én mindent a leírtak alapján csináltam. Válaszokat köszönöm előre is :)

2016. máj. 26. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, valamilyen tápszűrő kellene elébe.. Mindig zúg, vagy csak ha jár a motor?
2016. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a zúgás folyamatos de a motor fordulatszámának növekedésével növekszik
2016. máj. 26. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen marka / modell a radio? Nem veletlenul valami kinai utanzat / replika ?

Igen, egy zajszuro jot tenne neki.

2016. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

erről van szó !

[link]

2016. máj. 26. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Zavarszűrőt kell a tápvolnalba iktatni. (Fekete/piros ill. fekete/sárga vezetékek közé)

pl:

[link]

2016. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! De egyébként ez miért van ? Ha a motor nem megy akkor is van zúgás ha meg megy akkor már jön egy plusz búgás is ami a fordulatszámmal együtt változik.
2016. máj. 26. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 :-) hát ez a baj! Igy kellett volna kezdjed.

Ezek kamu rádiók, valami abszolút egyszerű és kezdetleges áramkör van bennük, és 10-20%-uk már defektesen jön ki a kinai garázsábol :-)


Vidd el egy elektronistához nézzen bele. Kis szerencsével talán kontakthiba vagy kondenzátor.

2016. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A búgás csak rádión jön, vagy usb vagy bluetooton is?
2016. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Összes funkcionál jelentkezik a probléma . De En is arra jutottam hogy hasonló elektronikát nem szabad venni ebayen full gagyik ennek a súlya még az 500g se éri el nagyon könnyű szet szedtem konkrétan előlapon van egy kis elektronika majd egy szalag kábel vezet hátra a csatlakozókhoz ahol pl az RCA be sincs kötve írni fogok eladónak is hogy ez nem teljesen korrekt
2016. máj. 28. 09:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy bazi szuro kondenzatorral talan egyszeruen orvosolhato a problema.
2016. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!