Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen paramétereket vegyek...

Milyen paramétereket vegyek figyelembe laptop vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Egyetemre megyek, ott valószínűleg beadandó íráson kívül nem kell másra használni, de hobbiból videókat vágni vagy Photoshop-ot használni szeretnék majd, szóval bárkinek bármi tapasztalata, ajánlata van, ne tartsátok vissza!


Annyi volna fizikai tulajdonságát tekintve, hogy nem szeretnék nagy böhöm/vastag laptopot, hanem inkább valami könnyebben hordozhatót, de azért nem kell annak a nagyon vékonynak lennie sem.


Körülbelül/maximum 150.000-ret szánnék rá.



2016. máj. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Dell inspiron i3 vagy i5 4-8gb ram. Lehetőleg DVD író is jól jön, mert egyetemen a negyed éves mentés majdnem kötelező!

Nekem ilyenem volt 8 éve nyüstölöm. Win7es. Mondjuk én akcióban vettem, de most is kb 140ért van újonnan 3 év garival.

2016. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

processzor: i7, i5 vagy i3, esetleg M7, M5, M3

memória: min. 4GB, ajánlott 8GB

videókártya: megfelelne az integrált is

lemez: SSD, min. 250GB

rendszer: Windows 10

2016. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek elbírnak egy nagyobb videó/kép szerkesztést? Amúgy nagyon köszönöm az eddigi infókat :D
2016. máj. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!