Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem müködik a léptető...

Miért nem müködik a léptető motor?

Figyelt kérdés
Egy komondor 64-es floppyjából kivettem a léptetőmotorokat a 6 pinesre lenne szükségem, de sehogyse tudom elindítani, a két középső vetetékre a két pirosra rákötöm a mínuszt és a többire teszem a pluszt, de cska fura hangja van bárhogy probálom és meg se moccan. Egy 300W-os táppal probálom. 12V-al. Itt egy kép róla. [link] Mit csináljak vele?

2016. máj. 28. 22:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
NEm értem teljesen, hogy akkor most, ha annyit csinálok, hogy a két k-ra rákötöm a pluszt és a mínuszt érintgetem gyorsan a többihez ahogy a videóban? Elnézést a hülyeségért ez még új nekem, de nagyon érdekelne.
2016. máj. 30. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!