Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert nem indul a szamitogepem?

Spencer26 kérdése:

Miert nem indul a szamitogepem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem az a problemam ,hogy valamiert az asztali gepem nem indul el .Megnyomom az inditto gombjat es elert elore a windows inditasa reszig windows 7-nel es 15 perc mulva is azt irta ,csak ,hogy nem jottek ele azok szines dolgok (gombok )korulotte ahogy szokott inditasnal. Szoval aramtalanitottam ,hogy nem-e valami meghibasodott a windowsba ,de most meg nem is sipol az alaplap inditasnal ,csak zugnak a ventilatorok ennyi .Annyit meg ,hozzafuznek ,hogy par napja a webkameram se ment ,ment csak epp hang nem volt ,vagyis en hallottam a masokat de ok engem nem .


Mit csinaljak ? Elromlott volna az alaplap?

A segitseget elore is koszi !



2016. jún. 3. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Érdekes, a BIOS-ba be tudsz lépni?Ha nem akkor lehetséges, hogy jó kis "frissítés" áldozatává lettél.
2016. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tobbszor inditasnal se indul be a windows ,van amikor a windows inditasa reszig eler ,de annal tovabb nem ,de azis ritkan .Altalaba meg az alaplap se sipol ahogy szokott ,a monitort se kapcsolja be csak zugnak a ventilatorok ,neha elojon a bios menu resze de azis 10 -bol egyszer kb :(
2016. jún. 4. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem sípol, az már nagy baj, az alaplap haldoklik...

[link]

2016. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!