Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan működik az e cigi?...

Hogyan működik az e cigi? Mennyi a költségei?

Figyelt kérdés
szeretnék venni e cigit még sose vettem azt tudom hogy eliquid kell bele de ezen belül? havonta miket kell benne lecserélni? és muszály mindig cserélni az alkatrészeit?

2016. jún. 5. 17:11
 1/1 rihardus válasza:

2 fajtáját ismerem az egyik az patronos ebbe ugye patront kell venni a másik amit ismerek az likvides ebbe likidet kell venni ami nem olyan drága mint ha cigiznél jobban megéri és íz élményben is finomabb, én mondjuk inkább vizipipázok de ott is ugyan az a likvid ég el

müködési elvét nem tudom pontosan ennyit tudok hogy a likvidet elégeti a fűtő szál és utána te ennek a gőzét szívod le

2016. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!