Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott 2 db Videoton hangfal,...

Adott 2 db Videoton hangfal, az egyiken a mély membránja meg van szakadva (kép lentebb). Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sikerült szereznem 2 db nagyon szép állapotú Videoton Altus F4 hangfalat. A probléma a következő: A jobb hangfalban az egyik mély membránja a guminál megszakadt, és ahogy használom egyre tovább megy, éppen ezért itt abba is hagytam. Mit tudnék velük csinálni? Nagyon ritkák, szépen szólnak és éppen ezért nem akarom bóvli hangszórókkal helyettesíteni. Itt vannak a képek, remélem a lényeg látható rajta:

[link]

[link]



2016. jún. 6. 21:40
 1/2 vatafak ***** válasza:
Nekem ( igaz nem mostanában) de sikerült hozzá gumikarimát vennem ( talán pille a hivatalos neve) és Palmatex meg rengeteg türelem hozzáadásával kicserélnem. azóta is működnek. Orion-ból is vettem már beléjük komplett mélysugárzót, azok is jól szólnak . Sajna ez kb egy évtizeddel ezelőtt történt, nem tudom h még elérhetőek-e...
2016. jún. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Palmatexre már gondoltam én is. Azzal nem lehetne ezt megoldani? :( Még nem menthetetlen! Sajnos ennek már igazából csak eszmei értékei vannak, szeretném ha együtt maradnának.
2016. jún. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!