Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-cigiben amikor a töltőfolyad...

E-cigiben amikor a töltőfolyadékot lecserélném másik ízűre, ki kell mosni a tartályt? Egyáltalán milyen időközönként szükséges tisztítani, és hogyan?

Figyelt kérdés

Most rendeltem először e cigit, használati utasítás nem volt hozzá, ezért szeretném tudni, hogy ha a folyadékot (e-liquid) más ízűre cserélném, kell-e kimosni a tartályt előtte?

Illetve tisztítani gondolom kell, vízzel.. de mire kell odafigyelni?

Köszönöm előre is!



2016. jún. 15. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel nem írtad milyen típusú kazánod van, ezért kétféle válasz lehetséges ha nem szeretnéd, hogy az előző íz benne legyen.

Vagy ki kell áztatni a porlasztót, vagy csak ki kell mosni, tankot pedig mosni jó meleg vízzel.


Főleg a csatlakozóknál kell figyelni, hogy tiszta legyen, mert egy porszem is bekavarhat.

Porlasztót cserélni akkor kell,ha már nem tudod tisztítani a fűtőszálat, és égett kezd lenni az íze, vagy kevesebb gőzt termel, mint az első nap.

Ha csokis lötyid van, akkor lehet kicsit gyakrabban kell tisztítani a fűtőszálat.

2016. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod! :) Egyszer már kitisztítottam, átmostam vízzel, de egyébként ha ízt váltok, nem nagyon érződik a régi folyadék íze benne:)

2016. júl. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!