Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen időközönként vesztek...

Ti milyen időközönként vesztek mosószert? Figyelitek az akciókat és vesztek akkor is ha épp még nem lenne szükséges vagy csak akkor ha már majdnem kifogyott? Mekkora kiszereléssel és hány főre mostok? Márka is érdekel.

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akciókat szoktam figyelni. Folyékony mosószer-koncentrátumot veszek. A márka változó.

Nagyon sokáig elég mert csak magamra mosok (heti 2 adag).

2015. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan az elsőhöz csak gél állagú mosószerrel mosok. Nincs mi megromoljon benne, nedvességre nem áll össze mint a mosópor, úgyhogy nyugodtan spájzolok belőle, ha akció van. Mást veszek ágyneműkhöz, színes finom textíliákhoz, és a feketékhez is. Négy fős a család a 6 éves gyerekkel és a 80 éves nagyival együtt.
2015. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is csak gélt használok, az nem romlik meg és mindegy hol tárolod, nem megy tönkre a nedvességtől mint a por, adagolni is könnyebb és nem csomósodik.


Nem figyelem az akciókat, de ha épp fogyóban van és látom hogy akciós, veszek.


Akkor szoktam venni, mikor már csak 1 hétre elég.


2 főre mosok, általában az 1,5 litereset veszem. Nem tudom meddig elég, pár hónapig. Hetente 2x vagy max. 3x szoktam mosni.


A Lidl-ös Coralt szoktam venni, nekem bevált.

2015. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-en vagyunk. bevezettem, hogy csak hétvégén mosok délelőt. általában 2-3 adagot. plusz adag ha van ágynemű, törülköző, plédek, kabátok stb.

csak mosógélt használok. Most épp levendulás Persil van. 2,....l-es. Most majdnem a fele fogyott el. Tegnap a Sparban voltunk és akciós volt a Tomi 1,32-es. ha 2-t veszel 900 volt darabja, így vettem 2-t. Feketére a dm sajátmárkásat használom, akkor veszek újat ha már kevés van belőle pl. egy adag.gyapjuhoz is dm sajatmarkas van. altalaban egy flakon elég egy télre. a fehérekhez most ariel van, a kisebb flakonos. a szinesekhez szoktam a nagyobb kiszerelésűeket venni, a többihez kisebbet. 2-3 hónapig elég kb.

És te kedves kérdező? :)

2015. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Nos én szinte majdnem mindennap mosok,főleg mióta nem lehet a szabad levegőn ruhát szárítani.Mert hiába van jó idő ha mindig valaki füstöl vagy a kertben vagy a lakásban.Kisvárosban élek és itt azért sokan tüzelnek fával.Három felnőttre mosok heti 5 adag biztos van.Mosószerből mindig figyelem az akciót és akkor veszek ha megkezdtem egy újat,hogy mindig legyen egy tartalék.Kedvenceim az Ariel és a Tomi folyékony mosószerek.Az Arielt azért mert nagyon szépen tisztít kevés kell belőle,a Tomi meg sokféle kellemes illatban kapható.Kiszerelés :általában kicsiben veszek,egyrészt kényelmesebb a használata másrészt nem foglal annyi helyet.
2015. nov. 16. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!