Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vegyészmérnökihez milyen...

Vegyészmérnökihez milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdeném az egyetemet és szeretnék egy laptopot, max. 250 ezerért, akik ilyen szakra járnak milyet használtok, illetve milyet ajánlanátok? Az alapdolgokon felül egy-két játékot is szeretnék rajta játszani, de a lényeg az egyetemi használhatóság lenne.

2016. jún. 16. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyetemi használatra bármelyik rendes laptop megfelel kb 130ezer Ft-tól...

Játékhoz már nemCD

2016. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy a kemény játék, vagy a hordozhatóság - a kettő együtt nem megy. Nekem Lenovo Y50-70 laptopom van, 240 ezer volt 2 éve, máig minden játékot visz maxon, akkuideje 2,5-3 óra ami nekem elég, mérete - főleg gamer laptop létére - baráti, súlya sem durva, tavaly ezt használtam egyetemen, azóta egy MacBook Air-t.
2016. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!