Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék anyukámnak egy...

Szeretnék anyukámnak egy paptopot. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Anyukámnak kéne laptop csak internetezésre és dokumentumok kezelésére. Gondolkoztam a chromebook-okon, de nem vagyok jártas benne. Árban lehetőleg olcsó legyen, és a lényeg, hogy gyorsan meg tudjon nézni bármit az interneten.

2016. jún. 12. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy net-book vagy még inkább egy tab lenne a jó választás. Olcsó és a célnak eleget tesz. Plusz, kényelmesebb hurcolni.
2016. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ismersz esetleg netbookot ami szerinted jó lenne? Ha igen légyszi küld el.
2016. jún. 12. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd meg, hogy neki mik a szempontjai. Lehet, hogy nem a hurcolhatóság, hanem a képernyő mérete.
2016. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy legyen olcsó és csak arra kell, hogy tudjon böngészni. A tabletet nem tudná könnyen kezelni ezért maradnék a laptopnál.
2016. jún. 12. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent az olcsóság is, meg az is, hogy gyorsan meg tudjon nézni valamit az interneten. Ehhez kell jó internet, és jó laptop. Különben csak kínlódni fog vele, te meg kidobtad a "kevés" pénzt.
2016. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az "olcso" laptopokon majdnem youtubozni sem lehet mar rendesen
2016. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ezek közül válogassatok, mindegyik kicsi, és ssd van bennük:

[link]

2016. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
82%
Minden templomba találsz egy paptopot xdd
2016. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az utolsó válasz miért lett lepontozva? Szerintem tök elmés volt az a válasz!
2018. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!