Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fémdetektort vásároljak...

Milyen fémdetektort vásároljak? Maximum 1500€ Eurót szánok a vételre, lehetőleg vizálló és kb 150-200 cm-ig lemenő készülékre gondoltam. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy jó minőségű fémdetektort amellyel úgy mindenfélét lehetne kapni lehetőleg nagy mélységben .

Használható lehetne tengerparton , vizben , erősen ásványos talajban egyaránt.

Már megterveztem az útvonalakat , ahol keresgélni fogok , már csak egy jó detektor kellene.


Ekkora keret esetén mit/miket ajánlanátok ??

Mely márkák a legjobbak ??



2016. jún. 19. 14:48
 1/7 vatafak ***** válasza:
A CEIA . Talán a katonai verziója vízálló de az 1500juró biztos nem elég rá
2016. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!


Inkább afféle hobbi célból szeretnék keresgélni , Erdélyben , Háromszéken lakok . Nemrégiben örököltem egy kb 400 esztendős kúriát , aminek a környékét szeretném körülpásztázni illetve ha már vennék egy detektort .

Arra gondoltam h miért is ne keresgéljek máshol is , hisz a közelmúltban hallottam volt h találtak a környékemen valami törökök korabeli ezüst karkötőket , amikért az állam 16.000 Eurót fizetett.

2016. jún. 19. 19:22
 3/7 anonim válasza:
Mo-on tilos a dekózás. Vízállót tudsz venni 1000€ körül de azt a mélységet, amit írtál felejtsd el.. Átlag 15-20 centi mélységet tudnak.
2016. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Romániában egyelőre nincs betiltva .
2016. jún. 20. 19:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a Garrett GTI 2500 Eagle Eye képes akár 4m re is !! Csak az a gond hogy nem vizálló a készülék :((
2016. aug. 1. 19:53
 6/7 Ranctalpas ***** válasza:

A harmadik válaszolónak: Magyarországon nem tilos. Ne beszélj hülyeséget, inkább olvasd el a törvényt, vagy ne írj marhaságot.


A kérdezőnek: ha hobbinak akarod, akkor miért akarsz 2 méteres vízállót? A vikingeknél igen, ahol a széles folyókon voltak vízi csaták de itt? Meg azt mondod mélykeresőt akarsz. Biztos? Én már sok éve lengetek, és amikor a kis 250-es Garettemmel kiástam egy kocadisznónyi gödröt a malacaival együtt csak azért, mert 30 cm méyen volt egy cigarettáról maradt kis fémcsíkocska, akkor elgondolkoztam, a mélykeresősök mennyit szenvedhetnek? GOndold meg. Mélykeresőt csak akkor, ha pontosan tudod mit keresel s van egy olayn talajradarod is, ami megmutatja a formáját is. Gondolj bele: a mélyszántás 50cm-re lemegy. Vagyis félméter mélyen mg lazán van alumínium. És ne hitegesd magad abban, hogy a gép kijelzi, hogy alumínium, mert én a múlt héten ástam ki egy rohadt sörösdobozt, aminek a jele stabil volt és egszen jobb oldalt jelzett, a szép tiszta ötvözeteknél. Szóval tinkitögén.

2016. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ranctalpas ***** válasza:
Bocsánaaaaaat! NEm tudtam, hogy tavaly február óta tilos. Tegnap hallottam. Sajnálatos hír, őrület.
2016. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!