Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes ezért rootolni?

Dani921 kérdése:

Érdemes ezért rootolni?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy Modecom Freetab 7001 HD tabletem 4.4.2. verziójú androiddal. Szeretnék futtatni olyan alkalmazásokat rajta, amikhez root jogosultság szükséges. Szerintetek csak emiatt érdemes rootolni?

2016. jún. 23. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik azok a programok?
2016. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia, az említett tabletért ha jól gondolom nem adtál ki vagyonokat. Amennyiben a root jogosultságot igénylő appok használata számodra fontosabb mint a garancia, akkor még ma kezd el használni is őket :)

Garancia pedig... Mit kezdünk vele? Ha bármi baja lehet, az a kijelző törés... Arra pedig úgy sem érvényes.

2016. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyan programot szeretnék rajta használni, amivel képernyőfelvételt tudok készíteni arról, ahogy egy másik alkalmazást használok. Vagyis nem fényképet, hanem videót. A garancia meg még 5 hónapig érvényes. :)
2016. jún. 23. 02:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha leveszed szerviz előtt a rootot, akkor érvényes marad...


Nekem egyszer kellett garanciáztatni, levettem a rootot és nem volt gond, megcsinálták.

Lehet a magyarországi szervizek nem is nézik, mert kb mind minősíthetetlen... Nem márkaszervizből van csak 1-2 normális.

2016. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!