Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a Play Áruház?

Kefe02 kérdése:

Miért nem működik a Play Áruház?

Figyelt kérdés
Sziasztok, win 10-em van nem tudom mi baja lehet. Mielőtt belevágnánk elmondanám hogy ez már a 2. win 10 a gépemen mivel az elsőt letöröltem. Ezt most usb ről raktam rá amit torrentről szedtem le. Na szóval a lényeg hogy elkezdi letölteni de azután megszakad és kiírja hogy próbáljam újra. Valaki tud segíteni?

2016. jún. 25. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Fussunk neki még egyszer. Mit is szeretnél a Play áruháztól windows 10-en? Merthogy a Play az andoridos alkalmazásbolt a Win10 meg nem android.
2016. jún. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem szólsz észre se veszem :D igaz, bocsi elírtam. A lényeg hogy nem tudok letölteni semmit vmi miatt :/ és ezt szeretném megtudni hogy hogy is lehet helyre hozzni.
2016. jún. 26. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Az áruházból nem lehet helyi fiókkal letölteni semmit. Be kell jelentkezni microsoft fiókkal(gépház => fiókok => e-mail és fiókok).Régi hotmail.hu,hotmail.com címeket is elfogad. Ha nincs ilyened, regisztrálni kell.
2016. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elejétől fogva Microsoft fiókkal vagyok bejelentkezve nem ezzel van a baj. Letölteni elkezdi de aztán megszakad mondjuk 1mb-nál és kiírja hogy próbáljam újra.
2016. jún. 26. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Windows gomb + R lenyomása után:

wsreset.exe

Lehet hogy ez a szimpla parancs is megoldhatja a problémát.

2016. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem oldotta meg.. de azért köszi a segítséget, most már lehet hagyom a francba.
2016. jún. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!