Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pápá mi a vélemenyetek a...

Pápá mi a vélemenyetek a Dragon Ball Xenoverse 2-ről? Várjátok?

Figyelt kérdés
+a dragon ball superben szerintetek black Goku vagy Black goten ? A neten mindketto van .
2016. jún. 25. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

felesleges, mind azt amit most a kettőbe belegyömöszölnek, bele lehetett volna rakni az 1be is. magyarul bőrlehúzás. ettől függetlenül nekem tuti vétel mert imádom a dragon ballt :D


hát ha minden igaz akkor most az 53. részben végre kiderül ki ez a black.. vagy még húzzák egy kicsit, fene tudja de felesleges találgatni :) előbb utóbb kiderül.

2016. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van belerakhatták volna de lehet direkt igy akartak :) mindenki kesereg h milyen rossz az egy de mand jon a 2. Ami sokak szerint ugyan az ...mint az 1...szerintem nem..a harxrwndster is valtozott pl kozelebb raktak a kamerat, nagyobb hatotavolsagok , iranyithato tamadasok . Tobb áttalakulás .. Aminek en nagyon orulok..Rengeteg karakter.Olvasta a hivatalos oldalon higy 30xtobb karakter lesz mint az 1.-ben. Minden egyes karaktert amit tobbszor lehetett latni a dragon ball vilagba belerakjak . A dlck reszleteswbbwk lesznek . 42 pályán lehet játszani . Szerintem a grafika is jobb.online ban nem lehet azt csinalni hogy ssjve alakulsz es tolsz egyszerre 200 kamehamehat .. Szerintem azon lehetett volna havita hogy mondjuk az atalakulas es az energiatoltes ne super attack kent legyen :) es ennyi :) en nagyon varom !
2016. aug. 16. 10:44
 3/3 A kérdező kommentje:
En mar csak annak szurkolok hogy ugye az uj trailerbe lehet attalakulni golden race-é. Es hogy remelem a frieza karaktereknek nem csak a golden transfomacio lesz hanem mint a dbz ben dermeszto 4 formája.. Annak nagyon örülnék
2016. aug. 16. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!