Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dragon Ball Xenoverse-ben...

Dragon Ball Xenoverse-ben miért nem kapom meg SSJ4 Gokut? Megcsináltam mind az 55 paralell questet, de nem kapom meg!

Figyelt kérdés

#Goku #Super Saiyajin 4 #paralell quest
2016. márc. 4. 22:08
 1/3 Takashi the Saiyajin válasza:
Amikor lespawnolsz Toki Toki city-be akkor menj hátra a lépcsős cucchoz, és ott találod majd #17-et menj oda és beszélj vele, meg minden egyes eredeti (Aki az animében is szerepel) emberhez! Ha beszélsz velük, akkor bedobnak egy PQ-ba és azt végig kell csinálnod! Ha ezzel megvagy, és minden egyes PQ-t megcsináltál akkor ott kell lennie a szőrmóknak!
2016. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az Android17-eset megcsináltam viszont asszem a kölök Trunksosat még nem csináltam meg úgy, hogy odamegyek hozzá. Köszi a választ, megpróbálom úgy!
2016. márc. 6. 00:08
 3/3 gabex5555 válasza:
Meg kell szerezened a 7 sárkány gömböt és azt kell kívánnod hogy more charakter!
2016. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!