Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kb. másfél-két hete hallok...

Kb. másfél-két hete hallok éjszakánként egyszer négy fokozatosan csökkenő magasságú rövid sípoló hangot. Lehetséges, hogy a számítógép vagy a modem csinálja? Ha igen, mit jelent? Vagy esetleg valami riasztó kintről, vagy más?

Figyelt kérdés
Először 3/4 3 körül hallottam, aztán minden éjjel valamennyivel korábban, most már 1.50-kor. Eléggé hangos, de eddig nem sikerült megállapítanom, honnan jön. Mire egyáltalán rájöhetnék, már vége. Van, hogy álmomból ébredek fel rá. A számítógép itt van abban a szobában, ahol alszom, volt, hogy éjszakára lekapcsoltam a hosszabbítót, amibe be van dugva, csak a modem van külön, az mindig megy. Azon éjjel is hallottam. Mivel mostanában a nagy meleg miatt egészen nyitva van az ablak, arra is gondoltam, hogy kintről jön. Egyik éjszakára direkt becsuktam az ablakot, akkor nem is hallottam, de nem tudom, hogy azért nem, mert kintről jön, vagy mert nagyon mélyen aludtam éppen. Még próbálkozom kitalálni, hogy miből jön, de hátha valaki tapasztalt már ilyet, vagy van ötlete, esetleg pontosan tudja, hogy mi csinál ilyet.

#éjszaka #sípolás #elektronikus hang
2016. jún. 30. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szobából jönne pl a gépből vagy a modemből azt megtalálták volna. Sztem valahonnan kintről jön. Kérdezősködött körbe hogy hallják e. Sok minden lehet. Nállunk van olyan mint ha valaki verne be egy szeget már évek óta de sosem jöttünk rá mi az.
2016. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most már biztos, hogy kintről jön. Mások is hallják. Többen azt mondják, hogy riaszto lehet, leginkább én is erre gyanakszom. De ha az is, miért csinálja ezt minden éjszaka? Gondolom ez nem a normál működésböl adódik, mert eddig is voltak riasztók a környéken, és ezelőtt nem hallottunk ilyen hangot.
2016. júl. 2. 11:30
 3/6 anonim válasza:
Szia, ugyanez a probléma nálunk is megjelent. Privátban bővebben kifejtettem.
2020. jan. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok !

Nem ezt halljátok ?

[link]

Ha vki igen, írj privátban😊

2021. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiderült, mi volt?
márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok, nálunk is van ez a hang, kiderült azóta hogy ez micsoda? Köszi
ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!