Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék egy apple macbook-ot...

Szeretnék egy apple macbook-ot venni, de arra nem tudom ratolteni a windows 10-et igaz?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fellehet rá telepíteni, de mi értelme akkor macbookot venni?
2016. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amióta az Apple Intel processzorokra váltott (úgy 10 éve), azóta lehet futtatni a Maceken a Windowst is, Boot Camp megjelenése óta hivatalosan is.

Mondjuk #1-nél a pont, hogy minek akarsz Macet, ha aztán az egyik legnagyobb előnyétől (persze, kinek mi) megszabadulnál.

2016. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fel lehet rá rakni. De mi értelme van? Az OSX letisztultabb, felhasználóbarátabb, biztonságosabb, megbízhatóbb.
2016. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És erre ugyan úgy rá lehet töltetni a minecraft-ot meg ehhez hasonlo jatekokat igaz?
2016. júl. 4. 00:11
 5/7 Multigod97 ***** válasza:
Igen, természetesen ugyanúgy tudod használni, mint bármelyik másik Windows-t futtató gépet. Amúgy Minecraft pont van Mac OS-re is. És az első két válaszolónak: nekem is MacBook-om van, de felraktam rá Boot Camp-el Windows-t, mégpedig azért, mert néha szükségem van rá (sajnos). És igazából elég előnyös, ha van két oprendszer a gépeden.
2016. júl. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz, akkor felejtsd el a Macet. Nem azért, mert ne mennének rajta játékok (OS X-re is megjelent pár, de mivel Windowst is lehet rá telepíteni, nem ez a gond), hanem mert ebből a pénzből tudsz olyat is venni, amelyet játékra találtak ki. Egy félmilliós Macben is csak integrált GPU van, az meg korlátozottan használható játékra, már csak Intel driverei miatt is.
2016. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Multigod97 ***** válasza:
Az előttem lévő válaszolóval viszont teljesen egyetértek. Ha csak játékra kell, akkor nem érdemes Mac-et venni. Ha egy szerethető laptopot akarsz, amin van egy jól optimalizált op rendszer, és néhány játékot akarsz játszani (mediumon), akkor neked való. Ha nem, akkor vegyél egy "PC"-t.
2016. júl. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!