Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tegnap vettem egy Muzix...

Tegnap vettem egy Muzix 100000 mAh teljesítményű power banket a Tescoban. Teljes feltöltés után 60%-ot töltött a telefonomon,20%-ot a tabletemen és le is merült. Ez a teljesítmény szerintetek is kevés?

Figyelt kérdés
Cseréltessem ki, vagy van esély teljesítményjavulásra többszöri feltöltés után? (kevésnek tűnik a mostani teljesítménye és majdnem 6 óra alatt töltött fel először, kb 2-órát üzemelt utána)

2016. júl. 6. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:

3100 Ft-ba került, az alábbi linken 8000 Ft-ért adták.

[link]

2016. júl. 6. 18:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Valami gagyi webáruház esetén nem csodálkoznék, de a Tecsó-tól azért nem vártam volna hogy ilyen szemérmetlenül hazug specifikációjú terméket áruljon. Mégis mi alapján írják ezek a nullákat? Beragad a billentyű? Röhejes.


Na szóval.Némi javulás még várható az első néhány ciklus után, de sokkal többet ne várj, ez kb ennyit tud.

2016. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ár nagyjából jó amúgy, valahol 3000mAh körül lehet a valós kapacitása. Kérdés, hogy az is meddig.
2016. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4400-ast ad a Tesco 2700 Ft-ért. Gondolkozom rajta, hogy visszaviszem, 3 napon belül még van rá lehetőségem, ugye?


Igen, a Tesco-tól én sem vártam ezt.

2016. júl. 6. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:

1 nullával elírtad a kérdésben. A linkben szereplő 10000 azért már nem olyan elszállt adat.

Sajnos a 4400-asról sem tudni, mennyi a valóságalapja. Fórumokon érdemes kérdezősködni, olvasgatni vásárlás előtt, hogy mik a megbízható termékek.

2016. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, köszi, hogy szóltál, sajnos nem tudom szerkeszteni már.
2016. júl. 6. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs 3 napod, hogy visszavidd, ilyen szabályozás kb. 20 éve nincs érvényben. Csak akkor, ha hibás.


Ha valóban 10e mah-os a kicsike akkor jó eséllyel az elektronika olyan 90-95%-os feltöltést enged és max. 10-15%-os merültségig.


Tehát a hasznos delej, amit ki tudsz belőle venni az olyan 7-8000 mah.


Nem tudom milyen telefonod és tableted van, de ennyivel is minimum 0-100-ra kéne tudnod töltened mind a kettőt.


3-4 ciklus biztos kell neki, hogy bejáródjon, ha ez után sem tudod teletölteni mind a két eszközöd vele akkor érdemes kicseréltetni.

2016. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hozzátenném, hogy tableteknél igen ritka, hogy powerbankról lehet USB-ről tölteni, mert mostanában a 2A-es töltő dukál minimum minden tablethez, az USB port meg tuti nem ad le annyit.
2016. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!