Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tölthető 9 V-os aksiból...

Tölthető 9 V-os aksiból melyik típust ajánljátok?

Figyelt kérdés

Melyik márkának van nagyobb mAh-ja és melyik jó minőségre?


Ahogy látom, sajnos ezekből nincs akkora kínálat, mint AA aksikból, de mégis melyik az elfogadható minőség vagy melyiknek mi az előnye, hátránya (önkisülés, tartósság ...)?

Energizer, Varta? GP ? stb?


2016. júl. 8. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom megtanították-e neked, de a mAh ugyanazt jelenti Japánban, mint Katmanduban.

Ha egy gyártó azt írja rá, hogy 1800, akkor az ugyanazt a teljesítményt adja le.

Ha még mindig ott tartasz, hogy márkák, és nem valós villamos paraméterek alapján választasz, valamit benyaltál a szakmunkáskézőben.

Csak a mAh számít, sem a cimke színe, sem a márkája nem fontos.

2016. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát te nagyon okos lehetsz,hasznos volt a válasz köszi.

amúgy meg még csak az se igaz amit leírtál, ugyanis lehet aztán a papírján akármennyi mAh, a gyakorlatban utána tök más értékeket mérünk. pont ezért kérdeztem egyéni tapasztalatokat. olvasni én is tudok, köszi.

2016. júl. 8. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:

ja, márkát ne nézz, csak azt ami rá van írva.

Semmiképpen ne ezt az Energizert válaszd, ami vacak 175 mAh-s:

[link]

hiszen ez a méltán népszerű Etinesan Big capacity 900mAh bizonyára sokkal jobb vétel, hiszen nagyobb számot írtak rá.

[link]

Tovább javíthatsz rajta, ha filctollal még rajzolsz rá néhány nullát.

2016. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
175 az kevés, ennek olyan 240-250 körüli a max reálisan kihozható
2016. júl. 8. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, én nem tudtam, hogy 2016 ban vannak még olyan szellemi nyomorékok, akik márka alapján vásárolnak.

Azt sem tudtam, hogy vannak olyan ősbarmok, akik elektronikai cikkek gyanánt kimennek valami gagyi piacra, és onnan szerzik a tapasztalataikat, utána pedig osztják az eszüket, ami természtetesen nincsen.

Épeszű ember az aliexpressről vásárol, és nem kérdez hülyeséget.

2016. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aliexpressz? az tuti nyerő jajajaaa
2016. júl. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!