Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Másodlagos monitor hogy...

Másodlagos monitor hogy működik? Segítség

Figyelt kérdés
Tehát ha a második monitor be van kötve, akkor azt meg tudom csinálni, hogy miközben a főmonitoron játszom (Pl. Overwatch, CS:GO) és éppen nem történik semmi a játékban addig a másodlagoson facebook-on irogatok, videót nézek, itt válaszolok kérdésekre stb úgy, hogy nem kell a játékból kilépnem?

2016. júl. 22. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem tudsz átváltani, ha meg igen akkor a játék tálcára kerül.

Ha valaki mégis tud megoldást, szívesen hallgatom én is.

2016. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm, hogyha erre nem lehet használni, akkor lényegében mire jó a másodlagos monitor? :D
2016. júl. 22. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Videószerkesztésnél hihetetlenül hasznos vagy nézel egy filmet és közben böngészel...én erre használom.
2016. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk munkára. Egyiken dokumentáció/böngésző/grafikus terv, másikon meg a fejlesztőkörnyezet. De gazdaságis kollégák is két monitort használnak, ha több dokumentumnak kell nyitva lennie, rendkívül hasznos.

Egyébként ha tudod a játékot ablakban futtatni, akkor elvileg megoldható, amit akarsz, csak nem kényelmes.

2016. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bizony munkára, mi a laptop kijelző mellett használjuk, illetve a pc vel rendelkező kollégának 2 monitor van

Nem rossz, ha egyszerre 2-3 rendszert v doksit kell nézegetni

2016. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mint előttem leírták, videószerkesztés, programozásnál hasznos, játékra annyira nem jó dolog, mert egy kicsit a gpu-t is terheli.
2016. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De pl. videó szerkesztésnél mire tudjátok használni? Mármint az egy precíz munka, mellette nem nagyon lehet böngészni, zenét hallgatni még ilyenek
2016. júl. 23. 10:51
 8/9 anonim válasza:
Az egyik oldalon a program a másik oldalon annak vagy egy mellékprogramja, vagy mappák, vagy forrás, sok minden. Amúgy. Ha 2 ugyanakkora monitorod van és kicsi a keret és a videókártya támogatja akkor a játékot kitudod terjeszteni a második képernyőre is. Tehát 2 monitoron látod azt amit azelőtt egyen láttál.
2016. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Grafikus munkáknál a legtöbb szoftver támogatja, hogy az egyik megnyitott projektet át dobjam a másik monitorra. Ha lefelezem az egyes monitorokat, akkor egyszerre négy ablakban tudok dolgozni úgy, hogy nem kell leraknom egyiket sem.
2016. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!